Chráníme vás i nás - opatření

Zdraví a bezpečnost jsou u nás na prvním místě. A to úzce souvisí s prevencí. Jedině tak můžeme zamezit šíření zákeřných virů, jako je koronavirus (COVID-19). V tomto článku vás chceme informovat o tom, jaká opatření jsme zavedli, abychom chránili zdraví našich zaměstnanců i obchodních partnerů, se kterými jsme v kontaktu. Také vás určitě zajímá, jak jsou na tom naše pobočky s provozem. Zde vás budeme průběžně informovat.

CHRÁNÍME SEBE I OSTATNÍ

  • Naše zaměstnance jsme poučili o ochranných opatřeních a doporučeních WHO.
  • Vybízíme zaměstnance, aby sledovali aktuální pokyny z důvěryhodných zdrojů, např. Ministerstva zdravotnictví ČR a Státního zdravotního ústavu.
  • Jsme přesvědčení, že nejúčinnějším opatřením je omezení kontaktu, proto jsme se rozhodli, že všichni naši zaměstnanci, u kterých je to technicky možné, budou pracovat v režimu home office. Toto platí s účinností od 10. března 2020 do odvolání.

10.3.2020 - PROVOZ POBOČEK

Všechny naše pobočky jsou v provozu. V souvislosti se vzniklou situací vás žádáme, aby jste zápůjčky i vrácení zařízení vždy předem konzultovali se svým obchodním zástupcem, nebo vedoucím dané pobočky. Může se stát, že v souvislosti s omezeními v pracovní doby jednotlivých poboček nebudete obslouženi. Dále, s našimi smluvními dopravci pracujeme na tom, aby všichni zákazníci objednané zařízení bez problémů a včas dostali.  

OBCHODNÍ ČINNOST

Naši obchodníci jsou vám nadále k dispozici, ale preferujeme elektronický nebo telefonický kontakt. Všichni se snažíme dodržovat hygienická pravidla, protože před koronavirem chceme chránit nejenom sebe, ale také svoje kolegy, rodiny a lidi, se kterými přijdeme do kontaktu.

21.5.2020 - PROVOZ POBOČEK

Všechny naše pobočky jsou v provozu. V souvislosti s rozvolňováním opatření se vracíme k původně nastaveným podmínkám. Stále vás však žádáme, aby jste zápůjčky i vrácení zařízení vždy předem konzultovali se svým obchodním zástupcem, nebo vedoucím dané pobočky. 

OBCHODNÍ ČINNOST

Naši obchodníci jsou vám plně k dispozici při dodržení zakrytí dýchacích cest.

Pažící systémy